Φέτος τα Χριστούγεννα, η εταιρία μας Τσιμή Α.Ε. στήριξε ενεργά την δράση της Αστικής Μη Κερδοσκοπικής Εταιρίας The Home Project, προσφέροντας Croissant, Σνακς, Μπισκότα & Σοκολάτες πελατών μας.
![GR](/sites/default/files/2022-01/GR_page-0001_0.jpg)
Η εταιρεία μας εξειδικεύεται στις εκτυπώσεις Βαθυτυπίας υλικών εύκαμπτης συσκευασίας και δραστηριοποιείται στο κλάδο από το 1960.
Φέτος τα Χριστούγεννα, η εταιρία μας Τσιμή Α.Ε. στήριξε ενεργά την δράση της Αστικής Μη Κερδοσκοπικής Εταιρίας The Home Project, προσφέροντας Croissant, Σνακς, Μπισκότα & Σοκολάτες πελατών μας.
συνεργαστείτε μαζί μας!